Wpisz szukaną frazę
Zamknij

Katalog
produktów

Poznaj najnowsze rozwiązania, technologie
i produkty DRE. Wybierz drzwi, które nadadzą
wnętrzu charakter.

Zobacz katalog

System zamówień

Wewnętrzny system zakupowy
i możliwość złożenia zamówienie na wybrane
drzwi oraz dodatki.

Współpraca z DRE

Szukasz producenta, który stawia
na najwyższą jakość, nowe technologie
i niezwykły design ?
Zostań dystrybutorem

Wyróżnione produkty i kategorie Drzwi to wizytówka
każdego wnętrza.
Dobierz swoje!
Najchętniej wybierane Poznaj Bestsellery
architektów i klientów
Dlaczego DRE Jakość, niezawodność
i design, który
oczaruje każdego
30 lat doświadczenia w produkcji W branży stolarskiej działamy od 1989 roku. Dziś, po ponad 30 latach, śmiało możemy powiedzieć, że nasze drzwi zna cała Polska (i nie tylko!).
Marka rozpoznawalna w Polsce i na świecie Jesteśmy obecni w 16 krajach europejskich. Co roku produkujemy 750 tys. sztuk drzwi a nasza firma zajmuje 180.000 m2 powierzchni. Liczby mówią same za siebie!
Nowoczesne wzornictwo Śledzimy trendy wnętrzarskie, widzimy, jak zmieniają się gusta. Nasze kolekcje to odpowiedź na potrzeby rozwijającego się rynku i wyjście naprzeciw najbardziej wymagjącym oczekiwaniom.
Wiedza i doświadczenie W DRE nie ma osób z przypadku. Doceniamy pracowników, którzy od lat zdobywają z nami wiedzę i doświadczenie. Stawiamy na długotrwałe relacje, co procentuje jakością produktów.
Innowacyjność i kreatywność Zmieniamy się razem z otaczającym nas światem i potrzebami klientów. Nasi pracownicy nieustannie szukają innowacyjnych technologii i rozwiązań, by zaskakiwać najwyższą jakością i zwracającym uwagę designem.
Zarządzanie z głową W DRE nie ma miejsca na przypadek i opóźnienia. Zintegrowany system informatyczny SAP oraz zestaw procedur i narzędzi do zarządzania kontaktami z klientami (CRM), sprawiają, że wszytskie procesy sprzedażowe odbywają się płynnie i bez opóźnień.
Jakość potwierdzona certyfikatem Wysoką jakość naszych produktów i procesów potwierdza certyfikat ISO 9001:2015. Zorientowanie na klienta, ciągłe doskonalenie i dobre relacje z dostawcami to podstawa naszych działań.
Rewolucyjne technologie Nowoczesna linia
wspierana przez pionierskie
technologie
Wybrane opinie Zaufaj naszym klientom
Szukałam drzwi oryginalnych, inne niż wszystkie, które podkreśliłyby wyjątkowość naszego biura. Dzięki drukowi cyfrowemu DRE udało nam się takie zamówić. Każdy pyta gdzie je kupiliśmy.
— Karolina z Elbląga
Solidne drzwi, które służą mi już kilka dobrych lat i zupełnie nie widać na nich śladów zniszczenia. Polecam!
— Michał z Suwałk
Pokój dziecięcy, salon, kuchnia, sypialnia. Kupiliśmy jeden model do pokoju syna, w trakcie remontu wybór był prosty. Padło na DRE.
— Mateusz z Poznania
Newsletter Na bieżąco z trendami!
Dołącz do naszego newslettera.
Bądź na bieżąco z promocjami i najnowszymi
kolekcjami DRE.
Top
pl_PL