DRE Drzwi dobrych wnętrz

Dopasowanie do potrzeb

Nieustanny rozwój

Budowanie pozytywnych relacji

Stały rozwój

Każdego dnia stawiamy
na jakość

Polska firma i polski kapitał

Jesteśmy przywiązani do miejsca, w którym wszystko się zaczęło (i to się nigdy nie zmieni!). Budujemy trwałe relacje z lokalnym biznesem, dbamy o dostawców, tworzymy nowe miejsca pracy. Choć dziś jesteśmy obecnie w całej Europie, to ciągle zależy nam na lokalnym rynku i polskich konsumentach. Pracujemy tutaj i tutaj chcemy się rozwijać, pokazując, że polski biznes ma wiele do zaoferowania.

Marka rozpoznawalna na świecie

Bez obaw prezentujemy nasze
produkty za granicą, zdobywając nowe rynki i kontrakty, które budują polską markę. Wiemy, że mamy sporo do zaoferowania a nasze kolekcje
i innowacyjne rozwiązania niejednokrotnie wyprzedzają zagraniczną konkurencję. Przez 30 lat naszej działalności zbudowaliśmy rozpoznawalność i sieć dystrybucyjną w 16 krajach Europy. A to dopiero początek naszych działań!

Belgia
Bułgaria
Czechy
Niemcy
Francja
Wielka Brytania
Chorwacja
Węgry
Irlandia
Litwa
Łotwa
Malta
Holandia
Rumunia
Rosja
Słowenia
Słowacja

Gwarantujemy najwyższą obsługę

Od samego początku jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie konsumentów – i to się nigdy nie zmieni! Zależy nam na tworzeniu produktu, który nie tylko dobrze wygląda, ale także sprawnie działa i jest dostosowany do konkretnych oczekiwań. Wady i usterki zdarzają się wszędzie, ale to sposób w jaki radzi sobie z nimi firma świadczy o prawdziwej jakości produktu.

Zawsze na czas

Najlepsze technologie i innowacyjne rozwiązania nie mają żadnego znaczenia, jeśli klient czeka na realizację zlecenia miesiącami. W DRE dbamy nie tylko o jakość wykonania ale także o możliwie najszybszą dostawę. To dla nas absolutny priorytet!

DRE na przestrzeni lat

Wspólnie tworzymy
historie DRE

1989

Powstanie przedsiębiorstwa

Powstaje Zakład Produkcji Drzewnej “DREwpol”, od którego zaczyna się nasza historia.

2001

Zmiana nazwy na DRE

Wraz z wejściem w nowe tysiąclecie zmieniamy nazwę firmy na DRE i ustalamy obecny status działalności.

2004

Rozpoczęcie produkcji drzwi

Nowy etap w rozwoju firmy otwiera rozpoczęcie produkcji drzwi wewnętrznych oraz ościeżnic.

2007-10

Udoskonalamy procesy

Aby usprawnić procesy sprzedażowe i produkcyjne wprowadzamy Zintegrowany System Zarządzania SAP. Uruchamiamy także CRM pozwalający na lepsze zarządzanie potrzebami klientów oraz wdrażamy Normę Europejską EN ISO 9001:2015 (Quality Management Systems), usprawniającą organizację naszej pracy oraz sposób zarządzania przedsiębiorstwem.

2015

Powstaje drugi zakład w Pasłęku

Zwiększenie produkcji i innowacyjne technologie sprawiają, że otwieramy nowy zakład produkcyjny. To w nim powstają drzwi połyskowe, xtreme matt oraz ościeżnice stalowe.

2018

Osiągamy najlepsze wyniki sprzedaży

W przeciągu 14 lat od uruchomienia produkcji drzwi, osiągamy wynik, który definiuje skalę naszego zaangażowania i możliwości produkcyjne – sprzedajemy 750.000 skrzydeł drzwiowych!

Nieustanny wzrost sprzedaży

O popularności i zaufaniu jakim cieszą się nasze produkty może świadczyć ciągły wzrost sprzedaży naszych produktów. Od 2004 roku nieustannie odnotowujemy coraz lepsze wyniki finansowe. 2018 roku sprzedaliśmy produkty o łącznej wartości 308 mln PLN.

Polska firma i polski kapitał

Jesteśmy przywiązani do miejsca, w którym wszystko się zaczęło (i to się nigdy nie zmieni!). Budujemy trwałe relacje z lokalnym biznesem, dbamy o dostawców, tworzymy nowe miejsca pracy. Choć dziś jesteśmy obecnie w całej Europie, to ciągle zależy nam na lokalnym rynku i polskich konsumentach. Pracujemy tutaj i tutaj chcemy się rozwijać, pokazując, że polski biznes ma wiele do zaoferowania.

Opinie pracowników

Miejsce, w którym chce się pracować

Zgrany zespół, za to chyba najbardziej cenię pracę w DRE. Kiedy przyszedłem tu 4 lata temu, nie wiedziałem za wiele na temat produkcji drzwi. Dziś, dzięki wsparciu kolegów, przejrzystym zasadom i szkoleniom, mogę się nazwać ekspertem i sam wdrażam innych do pracy.

— Łukasz, pracownik produkcji

Atmosfera w pracy jest przyjazna. Firma dba o swoich pracowników i przede wszystkim stawia na rozwój, dzięki czemu praca jest przyjemnością. Drzwi DRE polecam w 100%, mam je w swoim mieszkaniu i jestem szczęśliwa kiedy goście zwracają na nie uwagę.

— Agnieszka, pracownik księgowości.

Zobacz nasze produkty

DRE to wyjątkowy design, niestandardowe rozwiązania i jakość. Znajdź produkt dla siebie!

Wyjątkowe technologie

Nigdy nie przestajemy szukać nowych rozwiązań. Zobacz jakie technologie stosujemy, by nadać drzwiom niepowtarzalny charakter.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne