Wybieramy drzwi do kamienicy

Wybieramy drzwi do kamienicy

 

 

 

Niewątpliwą zaletą mieszkań w starej kamienicy jest ich wysokość. Nowe lokum Pauliny to ponad 3 metry wysokości. Wybierając skrzydła drzwiowe do tak specyficznej przestrzeni warto zwrócić uwagę na niektóre elementy. Zobaczcie, co doradził Paulinie Krzysztof Miruć w naszym kolejnym odcinku z cyklu “Razem wybieramy drzwi”.

 

Aranżacja mieszkania w kamienicy to prawdziwe wyzwanie. Ponadstandardowa wysokość wymaga bardzo przemyślanych rozwiązań i elementów dekoracyjnych. Warto zdecydować się na wysokie drzwi wewnętrzne z elementami optycznie wyciągającymi je do góry. Dodatkowo bohaterka naszego odcinka, urządzając swoje wnętrze chce zachować charakter starego budownictwa i wprowadzić do wnętrza nieco nowoczesności, dlatego przestrzeń ma być głównie w kolorze białym.

Drzwi do mieszkania w kamienicy muszą być również dobrane w bardzo przemyślany sposób, przede wszystkim pod względem wysokości. Propozycja Krzysztofa to model z kolekcji Hampton z najnowszej linii DRE Supreme. Wysokie, białe skrzydło ramowe, liczące 230 cm zdobią elementy frezowania i dwie płyciny. Drzwi Hampton dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: białe, szare, oliwkowe, ciemnoniebieskie i czarne. Jeżeli chcesz wyróżnić ozdobne drzwi na tle reszty pomieszczenia, wybierz je w kontrastowym do ściany kolorze. Propozycja Krzysztofa to kolor szary, który nie tylko będzie idealnie współgrał z białą ścianą, ale także bardzo ładnie uwydatni światłocień. Sprawdźcie, na który kolor zdecydowała się bohaterka naszego cyklu.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne