Wpisz szukaną frazę
Zamknij

porady

Wybieramy drzwi do kamienicy

 

 

Niewątpliwą zaletą mieszkań w starej kamienicy jest ich wysokość. Nowe lokum Pauliny to ponad 3 metry wysokości. Wybierając skrzydła drzwiowe do tak specyficznej przestrzeni warto zwrócić uwagę na niektóre elementy. Zobaczcie, co doradził Paulinie Krzysztof Miruć w naszym kolejnym odcinku z cyklu “Razem wybieramy drzwi”.

 

Aranżacja mieszkania w kamienicy to prawdziwe wyzwanie. Ponadstandardowa wysokość wymaga bardzo przemyślanych rozwiązań i elementów dekoracyjnych. Warto zdecydować się na wysokie drzwi wewnętrzne z elementami optycznie wyciągającymi je do góry. Dodatkowo bohaterka naszego odcinka, urządzając swoje wnętrze chce zachować charakter starego budownictwa i wprowadzić do wnętrza nieco nowoczesności, dlatego przestrzeń ma być głównie w kolorze białym.

Drzwi do mieszkania w kamienicy muszą być również dobrane w bardzo przemyślany sposób, przede wszystkim pod względem wysokości. Propozycja Krzysztofa to model z kolekcji Hampton z najnowszej linii DRE Supreme. Wysokie, białe skrzydło ramowe, liczące 230 cm zdobią elementy frezowania i dwie płyciny. Drzwi Hampton dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: białe, szare, oliwkowe, ciemnoniebieskie i czarne. Jeżeli chcesz wyróżnić ozdobne drzwi na tle reszty pomieszczenia, wybierz je w kontrastowym do ściany kolorze. Propozycja Krzysztofa to kolor szary, który nie tylko będzie idealnie współgrał z białą ścianą, ale także bardzo ładnie uwydatni światłocień. Sprawdźcie, na który kolor zdecydowała się bohaterka naszego cyklu.

Top
pl_PL