Wpisz szukaną frazę
Zamknij

porady

Czarne drzwi – jak je wybrać?

 

 

Dark Nordic to połączenie stylu skandynawskiego z elegancką, ciemną kolorystyką. Jakie drzwi wewnętrzne wybrać do wnętrza, w której królują czerń, szarości i drewno? Oto, co bohaterce cyklu “Razem wybieramy drzwi” doradził Krzysztof Miruć.

Nasi klienci najchętniej wybierają białe drzwi lub nowoczesne drzwi w kolorze jasnego drewna. Od kilku sezonów jednak popularność zyskują czarne drzwi i drzwi kolorowe. Do czego pasują czarne drzwi? Na przykład do czarnej ściany w przedpokoju, która pojawi się w nowym mieszkaniu Marty. Do czarnego korytarza Krzysztof Miruć poleca wykończony laminatem, prosty model Vetro D2.  Elementem dekoracyjnym drzwi jest zespolone ze skrzydłem przeszklenie, które także może być czarne. Magnetyczne zamki i ukryte zawiasy gwarantują wygodę użytkowania i nadają drzwiom minimalistycznego, nowoczesnego charakteru. Dodatkowo ukryte w skrzydle drzwiowym i ościeżnicy zawiasy są kolorystycznie dopasowane do drzwi.

Do wnętrz z elementami klasyki Krzysztof Miruć poleca drzwi z nowej linii DRE Supreme. Wysokie drzwi Hampton z płycinami występuje w dwóch wersjach: z jedną oraz dwoma płycinami. Drzwi w nietypowej wysokości (230 cm) z jedną płyciną optycznie podwyższą pomieszczenie i nadadzą mu bardzo eleganckiego charakteru. By uzyskać efekt total black, do czarnych drzwi warto wybrać czarną, prostą klamkę.

Poznaj bohaterkę Martę i sprawdź, na które drzwi się zdecydowała.  Inne modele czarnych drzwi znajdziesz na naszej stronie.

Top
pl_PL