Czarne drzwi – jak je wybrać?

Czarne drzwi - jak je wybrać?

 

 

 

Dark Nordic to połączenie stylu skandynawskiego z elegancką, ciemną kolorystyką. Jakie drzwi wewnętrzne wybrać do wnętrza, w której królują czerń, szarości i drewno? Oto, co bohaterce cyklu “Razem wybieramy drzwi” doradził Krzysztof Miruć.

Nasi klienci najchętniej wybierają białe drzwi lub nowoczesne drzwi w kolorze jasnego drewna. Od kilku sezonów jednak popularność zyskują czarne drzwi i drzwi kolorowe. Do czego pasują czarne drzwi? Na przykład do czarnej ściany w przedpokoju, która pojawi się w nowym mieszkaniu Marty. Do czarnego korytarza Krzysztof Miruć poleca wykończony laminatem, prosty model Vetro D2. Elementem dekoracyjnym drzwi jest zespolone ze skrzydłem przeszklenie, które także może być czarne. Magnetyczne zamki i ukryte zawiasy gwarantują wygodę użytkowania i nadają drzwiom minimalistycznego, nowoczesnego charakteru. Dodatkowo ukryte w skrzydle drzwiowym i ościeżnicy zawiasy są kolorystycznie dopasowane do drzwi.

Do wnętrz z elementami klasyki Krzysztof Miruć poleca drzwi z nowej linii DRE Supreme. Wysokie drzwi Hampton z płycinami występuje w dwóch wersjach: z jedną oraz dwoma płycinami. Drzwi w nietypowej wysokości (230 cm) z jedną płyciną optycznie podwyższą pomieszczenie i nadadzą mu bardzo eleganckiego charakteru. By uzyskać efekt total black, do czarnych drzwi warto wybrać czarną, prostą klamkę.

Poznaj bohaterkę Martę i sprawdź, na które drzwi się zdecydowała. Inne modele czarnych drzwi znajdziesz na naszej stronie.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne