Drzwi do domu jednorodzinnego

Drzwi do domu jednorodzinnego

 

 

Projektując dom jednorodzinny należy odpowiedzieć na potrzeby wielu osób. Każdy z członków rodziny musi mieć swoją prywatną przestrzeń, a zatem najważniejsza jest funkcjonalność. Jak to osiągnąć? Na to pytanie odpowie nasz ekspert, Krzysztof Miruć.

Jak urządzić dom?

W każdym domu znajduje się kilka pomieszczeń, które należy oddzielić skrzydłami drzwiowymi np. łazienka, sypialnie czy pomieszczenia techniczne. Na parterze znajduje się zazwyczaj część wspólna z salonem, kuchnią i jadalnią. W przykładzie aranżacji domu jednorodzinnego zaproponowanej przez Krzysztofa mamy trzy sypianie – jedną główną oraz dwie dla dzieci. We wszystkich zastosowano ten sam zabieg w strefie spania – ściana za łóżkiem jest pikowana.

W strefie dziennej architekt umieścił salon z aneksem kuchennym oraz jadalnię. W salonie najważniejszym elementem jest duża kapana, z której korzystają wszyscy domownicy.

Jak wybrać drzwi do domu jednorodzinnego?

We wnętrzach, które są zaprojektowane bardzo powściągliwie i mają niewiele dodatków, najlepiej sprawdzą się proste i eleganckie skrzydła. Drzwi wewnętrzne tego typu idealnie wpiszą się w aranżację wnętrza. Do swojego projektu architekt wybrał model DRE NELLA z centralną płyciną i przeszkleniem. Powierzchnia tych skrzydeł może być zarówno matowa jak i z połyskiem. Wykończono je laminatem, a zawiasy ukryto.

Co sądzicie o tym wyborze?

 

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne