Drzwi do domu jednorodzinnego

Drzwi do domu jednorodzinnego

 

 

Projektując dom jednorodzinny należy odpowiedzieć na potrzeby wielu osób. Każdy z członków rodziny musi mieć swoją prywatną przestrzeń, a zatem najważniejsza jest funkcjonalność. Jak to osiągnąć? Na to pytanie odpowie nasz ekspert, Krzysztof Miruć.

Jak urządzić dom?

W każdym domu znajduje się kilka pomieszczeń, które należy oddzielić skrzydłami drzwiowymi np. łazienka, sypialnie czy pomieszczenia techniczne. Na parterze znajduje się zazwyczaj część wspólna z salonem, kuchnią i jadalnią. W przykładzie aranżacji domu jednorodzinnego zaproponowanej przez Krzysztofa mamy trzy sypianie – jedną główną oraz dwie dla dzieci. We wszystkich zastosowano ten sam zabieg w strefie spania – ściana za łóżkiem jest pikowana.

W strefie dziennej architekt umieścił salon z aneksem kuchennym oraz jadalnię. W salonie najważniejszym elementem jest duża kapana, z której korzystają wszyscy domownicy.

Jak wybrać drzwi do domu jednorodzinnego?

We wnętrzach, które są zaprojektowane bardzo powściągliwie i mają niewiele dodatków, najlepiej sprawdzą się proste i eleganckie skrzydła. Drzwi wewnętrzne tego typu idealnie wpiszą się w aranżację wnętrza. Do swojego projektu architekt wybrał model DRE NELLA z centralną płyciną i przeszkleniem. Powierzchnia tych skrzydeł może być zarówno matowa jak i z połyskiem. Wykończono je laminatem, a zawiasy ukryto.

Co sądzicie o tym wyborze?

 

 

Przeczytaj również

Trendy wnętrzarskie na 2023 rok

Trendy wnętrzarskie na 2023 rok

Obowiązujące style, kolory i rozwiązania technologiczne zmieniają się z roku na rok. Jak spośród nich wybrać te, które podążają za trendami? Z myślą o wszystkich, którzy chcą zaaranżować modne wnętrze, przygotowaliśmy przegląd najciekawszych rozwiązań, które już zyskały lub zyskają w tym roku na popularności. Zobaczcie, co będzie modne w 2023 roku.     W kierunku […]

Aranżacja nowoczesnego mieszkania: jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Aranżacja nowoczesnego mieszkania: jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Drzwi wewnętrzne to ważny element dekoracyjny, który może podkreślić klimat i indywidualny styl nowoczesnego mieszkania. Współczesne, a jednocześnie ponadczasowe i eleganckie modele drzwi idealnie wpasowują się w każde wnętrze. Jakie skrzydła drzwiowe wybrać do mieszkania, w którym panuje nowoczesny klimat? Sprawdź.   Funkcjonalność, czyli idealne dopasowanie techniczne   Zanim zdecydujesz się na wzór i kolor […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne