Drzwi do domu katalogowego

Drzwi do domu katalogowego

 

 

Wielu klientów przy budowie domu decyduje się na kupno projektu katalogowego. Dom parterowy z garażem to jeden z najpopularniejszych wyrobów. Jest to tańsze rozwiązanie, które pozwala dość szybko rozpocząć budowę. Należy jednak pamiętać, że wnętrza takiego domu powinny być spersonalizowane i stanowić odbicie oczekiwań właścicieli. Jak to osiągnąć? Zobaczcie nasz film.

Szarość we wnętrzach

Dom parterowy, katalogowy z poddaszem składa się ze strefy dziennej oraz prywatnej. Strefa dzienna to: salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym. W salonie projektant postawił na dużą, narożną kanapę w kolorze intensywnego granatu. Cała przestrzeń utrzymana jest w szarościach oraz czerniach. Granat stanowi uzupełnienie tej palety. Kanapę ustawiono tak, aby domownicy mogli z niej oglądać telewizję oraz patrzeć na kominek i ogród. W oknach zamontowano shuttersy, a ściana medialna wykończona została płytą betonową. W aneksie kuchennym zastosowano wysoką zabudowę. Resztę szafek ustawiono w kształcie litery U z półwyspem. Na parterze prócz tego znalazły się: garaż i pomieszczenie techniczne. Sypialnie umieszczono na poddaszu. – Zależało mi na tym, aby cały dom był zaprojektowany w jednej stylistyce. Do stonowanych kolorów dodałem drewno – powiedział autor aranżacji, Krzysztof Miruć. W sypialni oraz w łazience zastosowano m. in. tapety dekoracyjne. Tak zaaranżowany nowoczesny dom parterowy spełni oczekiwania wszystkich domowników.

Jakie drzwi wybrać do domu?

W domu, który utrzymany jest w jednej stylistyce, skrzydła drzwiowe powinny dopełniać projekt i idealnie wpasować się w całą aranżację. W tym wypadku projektant zaproponował dwa modele. Pierwsza propozycja to DRE RIVIA 70 – kompozycja dwóch płaszczyzn: gładkiej i białej oraz matowej z fakturą nawiązującą do dębu. Pionowe elementy optycznie wydłużają skrzydło. Model posiada ukryte zawiasy. Druga propozycja to skrzydło z tej samej kolekcji – DRE RIVIA 10, która także łączy dwie płaszczyzny: ciemną, poziomą przypominającą fornir z białą i gładką. Krawędź wykończono dekorem.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne