Drzwi do dużej przestrzeni

Drzwi do dużej przestrzeni

 

Projektowanie dużej przestrzeni to nie lada wyzwanie. Należy bowiem wydzielić w niej aż trzy strefy: kuchnię, jadalnię oraz salon. Jak to zrobić, by całość była spójna i estetyczna? I co najważniejsze – jakie drzwi wybrać do tego rodzaju wnętrza? Na te pytania odpowie nasz ekspert Krzysztof Miruć. Zapraszamy do oglądania.

Strefy wnętrza

W projekcie, który pokazuje Krzysztof salon został wyznaczony w centralnej części przestrzeni. Ścianę telewizyjną wykończono lamelami, a kominek obudowano kamieniem. Na środku stanęła wygodna kanapa, a sama strefa wyznaczona została poprzez obniżony sufit. Strefę kuchenną wyznacza inne wykończenie podłogi – gres. Sufit pomalowano na czarno. Od jadalni kuchnię oddziela wyspa, która stanowi serce domu. Nad stołem w jadalni umieszczono dwie lampy, które dokładnie wyznaczają strefę jadalnianą.

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Drzwi do toalety, drzwi do gabinetu i drzwi do garażu. Jak wybrać drzwi do tego rodzaju wnętrza? Jednym ze sposobów na dobranie drzwi do tego rodzaju przestrzeni jest początkowe ustalenie dominującego materiału w całym mieszkaniu, który będzie się powtarzał w różnych miejscach np. materiału z połyskiem, które idealnie pasuje do czarnego matu. Takie połączenie jest klasyczne i eleganckie. Drzwi pokojowe w takim wydaniu będą spójne z resztą aranżacji. Krzysztof zaproponował w tym wypadku skrzydło DRE LUX, które wykończone jest na wysoki połysk. Innym rozwiązaniem jest wybór drzwi, które nawiązują do jednego z materiałów wykorzystanych już w mieszkaniu. Tu Krzysztof zaproponował drzwi DRE z kolekcji NOVA z wykończeniem w odcieniu miedzianym. Które drzwi bardziej Wam się podobają?

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne