Drzwi do małego mieszkania

Drzwi do małego mieszkania

 

 

Dwa pokoje, kuchnia, mała łazienka, a to wszystko na powierzchni ok. 40 metrów kwadratowych. Oto najpopularniejszy rodzaj nieruchomości, jaki obecnie jest na rynku. A jak zaaranżować małą przestrzeń? I jakie drzwi wybrać? Na te pytanie odpowie nasz ekspert, Krzysztof Miruć. Zobaczcie nasze wideo!

W każdym mieszkaniu należy wydzielić kilka stref do różnych celów: potrzebny jest kącik do wypoczynku, strefa kuchenna ze stołem, miejsce do spania i strefa przechowywania. Jak to wszystko pomieścić na 40 metrach kwadratowych? Na szczęście są na to sposoby. Jednym z nich jest np. wykorzystanie szklanej szyby, zamiast tej klasycznej. By zapewnić sobie odrobinę prywatności można także wykorzystać dodatkowo eleganckie zasłony.

A jakie drzwi wybrać do tego typu wnętrza? Drzwi łazienkowe, bo to one są najważniejsze w małym mieszkaniu mogą idealnie wpasować się w ścianę – należy wówczas wybrać model bezprzylgowy np. DRE Standard, w których ozdobnym elementem będzie klamka. Białe drzwi wewnętrzne dodadzą wnętrzu lekkości. Drugą opcją jest model DRE Grafi, które można dowolnie personalizować dzięki możliwości nadruku.

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne