Wpisz szukaną frazę
Zamknij

porady

Drzwi do małego mieszkania

 

 

Dwa pokoje, kuchnia, mała łazienka, a to wszystko na powierzchni ok. 40 metrów kwadratowych. Oto najpopularniejszy rodzaj nieruchomości, jaki obecnie jest na rynku. A jak zaaranżować małą przestrzeń? I jakie drzwi wybrać? Na te pytanie odpowie nasz ekspert, Krzysztof Miruć. Zobaczcie nasze wideo!

W każdym mieszkaniu należy wydzielić kilka stref do różnych celów: potrzebny jest kącik do wypoczynku, strefa kuchenna ze stołem, miejsce do spania i strefa przechowywania. Jak to wszystko pomieścić na 40 metrach kwadratowych? Na szczęście są na to sposoby. Jednym z nich jest np. wykorzystanie szklanej szyby, zamiast tej klasycznej. By zapewnić sobie odrobinę prywatności można także wykorzystać dodatkowo eleganckie zasłony.

A jakie drzwi wybrać do tego typu wnętrza? Drzwi łazienkowe, bo to one są najważniejsze w małym mieszkaniu mogą idealnie wpasować się w ścianę – należy wówczas wybrać model bezprzylgowy np. DRE Standard, w których ozdobnym elementem będzie klamka. Białe drzwi wewnętrzne dodadzą wnętrzu lekkości. Drugą opcją jest model DRE Grafi, które można dowolnie personalizować dzięki możliwości nadruku.

 

Top
pl_PL