Jak wybrać drzwi do pokoju dziecięcego?

Jak wybrać drzwi do pokoju dziecięcego?

 

 

Jak wybrać drzwi do pokoju dziecięcego?

Jednym z najczęściej remontowanych pojedynczych pomieszczeń w naszych mieszkaniach są pokoje dziecięce. Dzieci szybko rosną, zmieniają się ich potrzeby, a co za tym idzie, potrzebują innych elementów we wnętrzu. Jak zaaranżować pokój dziecięcy, by był funkcjonalny? O tym opowie nasz ekspert, Krzysztof Miruć.

Pokój dla dwóch chłopców

Jednym z projektów pokoju dla dzieci, jakie miał okazję przygotować Krzysztof Miruć jest aranżacja pomieszczenia dla dwóch chłopców. Łóżka zlokalizowano na antresoli, która przypomina domki. Konstrukcja wykonana jest ze stalowych profili i drewnianych lameli, dzięki czemu jest bezpieczna i ciepła oraz przytulna. Ścianę wykończono pikowanymi panelami.

Pod antresolą architekt umieścił dwa identyczne biurka, gdzie chłopcy mogą odrabiać lekcje i spędzać czas przy komputerze. Na środku pokoju dzieci mają dużo miejsca do zabawy – przestrzeń mogą sami dowolnie zaaranżować. W oknach zastosowano czarne żaluzje, które nadają wnętrzu charakteru.

Jak wybrać drzwi?

Jednym z elementów, na który warto zwrócić uwagę są drzwi do pokoju dziecięcego. Pierwszą propozycją jest model DRE SILIA, które pokryte są błyszczącym laminatem. Zastosowano w nich także bulaj wykonany ze stali nierdzewnej oraz matowej szyby hartowanej.

Drugą propozycją jest model DRE ILIS, który wykonano z matowego laminatu posiadającego specjalną właściwość Anti-Finger-Print, dzięki której na skrzydle nie pozostają ślady palców. Drzwi pozostają białe, natomiast opaski i ościeżnice są czarne, co daje nam ciekawy efekt graficzny.

Która wersja przypadła Wam bardziej do gustu?

 

 

 

Przeczytaj również

Wnętrza biało czarne - jak wykorzystać te kolory we wnętrzu?

Wnętrza biało czarne – jak wykorzystać te kolory we wnętrzu?

Kolor to kluczowy element każdego wnętrza, który odzwierciedla charakter, styl i atmosferę pomieszczenia. Jeśli szukasz sposobu na stworzenie mieszkania o wyjątkowej elegancji i ponadczasowym uroku, nie ma lepszego wyboru niż biel i czerń. Te dwa kolory tworzą połączenie klasyczne jak żaden inny, dodając elegancji, minimalizmu i harmonii do Twojego domu. Dziś podpowiadamy, dlaczego warto zaaranżować […]

Odkryj Japandi: Idealne połączenie japońskiego i skandynawskiego stylu wnętrz

Odkryj Japandi: Idealne połączenie japońskiego i skandynawskiego stylu wnętrz

Lubicie styl skandynawski, ale chcecie we wnętrzu czegoś świeżego? Japandi jest dla Was! Japandi to mariaż japońskich i skandynawskich zasad projektowych, który łączy w sobie prostotę i minimalizm obu stylów, tworząc harmonijną i uspokajającą atmosferę w każdej przestrzeni. Jeśli chcesz odmienić wnętrze swojego domu, Japandi może być właśnie tym stylem, którego szukałeś. Jak zaaranżować wnętrze […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne