Jakie drzwi do ciemnego korytarza?

Jakie drzwi do ciemnego korytarza?

 

 

 

Duże wnętrze to nieskończone możliwości aranżacyjne. W wielopokojowym mieszkaniu zwykle pojawia się jednak jeden problem. Jak urządzić ciemny korytarz z dużą ilością skrzydeł drzwiowych? Przed takim właśnie dylematem stoi Kamila, która wraz z Krzysztofem Miruciem wybierała drzwi do przedpokoju z aż 6 skrzydłami drzwiowymi. Co wybrała?

Do tak trudnej przeserzeni Krzysztof Miruć zaproponował Auri 0 – model z subtelnymi, poziomymi przeszkleniami, które w ciągu dnia delikatnie rozświetlą korytarz jednocześnie dbając o prywatność domowników. Nowoczesne białe drzwi o ponadczasowej stylistyce w długim korytarzu stworzy ciekawy element dekoracyjny. Dodatkowy atut drzwi to matowa, łatwa w czyszczeniu powierzchnia.

Kolejna propozycja Krzysztofa, w podobnej stylistyce, to czarne drzwi Semi 0. Podstawową różnicą między modelem Auri 0, a Semi 0 są lakierowane panele pomiędzy przeszkleniami, które dodają czarnym drzwiom elegancji, a także optycznie powiększają przestrzeń. Zarówno model Auri 0, jak i Semi 0 wyposażone są w magnetyczne zamki, ukryte zawiasy oraz regulowaną ościeżnicę. Na który model zdecydowała się nasza bohaterka Kamila?

Przed Tobą wybór drzwi do wąskiego korytarza lub aranżacja nieustawnej przestrzeni? Przeczytaj poradnik Krzysztofa na naszym blogu.

Przeczytaj również

Lato w domu: Jak wybrać drzwi wewnętrzne, które ożywią Twoje wnętrze?

Lato w domu: Jak wybrać drzwi wewnętrzne, które ożywią Twoje wnętrze?

Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne mogą stać się kluczowym elementem wprowadzającym do domu letni nastrój. Za pośrednictwem drzwi wewnętrznych i innych elementów dekoracyjnych można wprowadzić do wnętrz elementy stylu boho, tropikalnego oraz marynistycznego, a także kolory i wzory idealne w letnich aranżacjach. Naturalność i swoboda Styl boho to swoboda w aranżacji, różnorodność wzorów i kolorów oraz […]

Letnie remonty: Wybór drzwi do różnych pomieszczeń w domu

Letnie remonty: Wybór drzwi do różnych pomieszczeń w domu

Ten czas w roku sprzyja zmianom. Ciepłe dni i dłuższe godziny światła dziennego sprawiają, że prace przebiegają sprawniej. Przygotowując się do remontu, warto dokładnie zaplanować każdy krok – od wyboru materiałów, po harmonogram prac. Jednym z kluczowych elementów, które mogą zmienić wygląd wnętrza, są drzwi wewnętrzne. Jakie skrzydła drzwiowe najlepiej sprawdzą się w różnych pomieszczeniach […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne