Jakie drzwi do ciemnego korytarza?

Jakie drzwi do ciemnego korytarza?

 

 

 

Duże wnętrze to nieskończone możliwości aranżacyjne. W wielopokojowym mieszkaniu zwykle pojawia się jednak jeden problem. Jak urządzić ciemny korytarz z dużą ilością skrzydeł drzwiowych? Przed takim właśnie dylematem stoi Kamila, która wraz z Krzysztofem Miruciem wybierała drzwi do przedpokoju z aż 6 skrzydłami drzwiowymi. Co wybrała?

Do tak trudnej przeserzeni Krzysztof Miruć zaproponował Auri 0 – model z subtelnymi, poziomymi przeszkleniami, które w ciągu dnia delikatnie rozświetlą korytarz jednocześnie dbając o prywatność domowników. Nowoczesne białe drzwi o ponadczasowej stylistyce w długim korytarzu stworzy ciekawy element dekoracyjny. Dodatkowy atut drzwi to matowa, łatwa w czyszczeniu powierzchnia.

Kolejna propozycja Krzysztofa, w podobnej stylistyce, to czarne drzwi Semi 0. Podstawową różnicą między modelem Auri 0, a Semi 0 są lakierowane panele pomiędzy przeszkleniami, które dodają czarnym drzwiom elegancji, a także optycznie powiększają przestrzeń. Zarówno model Auri 0, jak i Semi 0 wyposażone są w magnetyczne zamki, ukryte zawiasy oraz regulowaną ościeżnicę. Na który model zdecydowała się nasza bohaterka Kamila?

Przed Tobą wybór drzwi do wąskiego korytarza lub aranżacja nieustawnej przestrzeni? Przeczytaj poradnik Krzysztofa na naszym blogu.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne