Wpisz szukaną frazę
Zamknij

porady

Jakie drzwi do ciemnego korytarza?

 

 

Duże wnętrze to nieskończone możliwości aranżacyjne. W wielopokojowym mieszkaniu zwykle pojawia się jednak jeden problem. Jak urządzić ciemny korytarz z dużą ilością skrzydeł drzwiowych? Przed takim właśnie dylematem stoi Kamila, która wraz z Krzysztofem Miruciem wybierała drzwi do przedpokoju z aż 6 skrzydłami drzwiowymi. Co wybrała?  

Do tak trudnej przeserzeni Krzysztof Miruć zaproponował Auri 0 - model z subtelnymi, poziomymi przeszkleniami, które w ciągu dnia delikatnie rozświetlą korytarz jednocześnie dbając o prywatność domowników. Nowoczesne białe drzwi o ponadczasowej stylistyce w długim korytarzu stworzy ciekawy element dekoracyjny. Dodatkowy atut drzwi to matowa, łatwa w czyszczeniu powierzchnia. 

Kolejna propozycja Krzysztofa, w podobnej stylistyce, to czarne drzwi Semi 0. Podstawową różnicą między modelem Auri 0, a Semi 0 są lakierowane panele pomiędzy przeszkleniami, które dodają czarnym drzwiom elegancji, a także optycznie powiększają przestrzeń. Zarówno model Auri 0, jak i Semi 0 wyposażone są w magnetyczne zamki, ukryte zawiasy oraz regulowaną ościeżnicę. Na który model zdecydowała się nasza bohaterka Kamila? 

Przed Tobą wybór drzwi do wąskiego korytarza lub aranżacja nieustawnej przestrzeni? Przeczytaj poradnik Krzysztofa na naszym blogu.

Top
pl_PL