Wpisz szukaną frazę
Zamknij

porady

Jakie drzwi do mieszkania w stylu loftowym?

 

 

Coś starego i coś nowego, czyli odświeżony loft w historycznej kamienicy. To właśnie do takiej przestrzeni drzwi poszukuje inwestor Krzysiek. Które modele doradzi mu jego imiennik? Sprawdźcie kolejny odcinek cyklu “Razem wybieramy drzwi”.

Krzysztof jest młodym inwestorem poszukującym drzwi do stylu loftowego. W jego odnowionym mieszkaniu w starej kamienicy będzie królować nowoczesny  industrial. Nasz ekspert, Krzysztof Miruć zaproponował mu modele drzwi nowoczesnych. Każdy w innym stylu. Pierwsza z propozycji to skrzydło drzwiowe Nova Synchro 10, wykończone laminatem imitującym fornir w wersji rustykalnej. Drzwi występują w kilku wykończeniach kolorystycznych, z dedykowanymi czarnymi ościeżnicami. Nasz bohater rozważa także miedzianą wersję modelu Nova 10. Dlaczego? Bo te drzwi do stylu loftowego można komponować z wieloma, modnymi dodatkami w kolorze miedzi. 

Decyzje o wyborze drzwi do nowego mieszkania nie są łatwe i często wymagają dodatkowej konsultacji rodzinnej. Zobaczcie, czy Krzyśkowi udało się zdecydować, na któreś z wersji wykończeniowej.

 

 

Top
pl_PL