Jakie drzwi do mieszkania w stylu loftowym?

Jakie drzwi do mieszkania w stylu loftowym?

 

 

Coś starego i coś nowego, czyli odświeżony loft w historycznej kamienicy. To właśnie do takiej przestrzeni drzwi poszukuje inwestor Krzysiek. Które modele doradzi mu jego imiennik? Sprawdźcie kolejny odcinek cyklu “Razem wybieramy drzwi”.

Krzysztof jest młodym inwestorem poszukującym drzwi do stylu loftowego. W jego odnowionym mieszkaniu w starej kamienicy będzie królować nowoczesny industrial. Nasz ekspert, Krzysztof Miruć zaproponował mu modele drzwi nowoczesnych. Każdy w innym stylu. Pierwsza z propozycji to skrzydło drzwiowe Nova Synchro 10, wykończone laminatem imitującym fornir w wersji rustykalnej. Drzwi występują w kilku wykończeniach kolorystycznych, z dedykowanymi czarnymi ościeżnicami. Nasz bohater rozważa także miedzianą wersję modelu Nova 10. Dlaczego? Bo te drzwi do stylu loftowego można komponować z wieloma, modnymi dodatkami w kolorze miedzi.

Decyzje o wyborze drzwi do nowego mieszkania nie są łatwe i często wymagają dodatkowej konsultacji rodzinnej. Zobaczcie, czy Krzyśkowi udało się zdecydować, na któreś z wersji wykończeniowej.

 

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne