Jakie drzwi do nowoczesnego domu?

Jakie drzwi do nowoczesnego domu?

 

W naszym nowym cyklu architekt Krzysztof Miruć podpowiada, jak wybrać drzwi wewnętrzne do przestrzeni w różnych stylach. Tym razem o pomoc w wyborze drzwi poprosił Piotr, który poszukuje skrzydeł drzwiowych do domu w stylu nowoczesnym. Jakie drzwi wybrać do nowoczesnego domu?

Styl nowoczesny cechuje prostota. W domu, w którym pojawi się spora ilość drzwi, warto wybrać minimalistyczną, nowoczesną formę, która nie zaburzy proporcji i stanie się tłem dla dekoracji i dodatków.

Dla wszystkich, którzy kochają zabawę kolorem i dodatkiem Krzysztof Miruć poleca skrzydło drzwiowe SUPREME Sol 4. Model charakteryzuje się pionowym frezowaniem, które optycznie je wydłuża. Białe drzwi wewnętrzne z ukrytymi zawiasami i regulacją 3D to neutralny i minimalistyczny wybór do każdego wnętrza. Druga propozycja to drzwi wewnętrzne z kolekcji DRE Binito z różnymi wariantami frezowania. W przypadku poziomych elementów dekoracyjnych zastosowanie górnej nadstawki optycznie podciąga skrzydło do góry. Wykorzystanie tej opcji w pomieszczeniu z dużą ilością drzwi sprawi, że całe pomieszczenie będzie wydawało się wyższe. Wybierając do wnętrza ten model mamy do wyboru cztery kolory: biały, ecru, latte i popielaty. W zależności od pomieszczenia możemy dobrać odpowiedni wzór frezowania i kolor.

Które drzwi wybrał Piotr? Obejrzyjcie pierwszy odcinek cyklu “Razem wybieramy drzwi”.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne