Wpisz szukaną frazę
Zamknij

porady

Jakie drzwi do nowoczesnego domu?

 

W naszym nowym cyklu architekt Krzysztof Miruć podpowiada, jak wybrać drzwi wewnętrzne do przestrzeni w różnych stylach. Tym razem o pomoc w wyborze drzwi poprosił Piotr, który poszukuje skrzydeł drzwiowych do domu w stylu nowoczesnym. Jakie drzwi wybrać do nowoczesnego domu?

Styl nowoczesny cechuje prostota. W domu, w którym pojawi się spora ilość drzwi, warto wybrać minimalistyczną, nowoczesną formę, która nie zaburzy proporcji i stanie się tłem dla dekoracji i dodatków.

Dla wszystkich, którzy kochają zabawę kolorem i dodatkiem Krzysztof Miruć poleca skrzydło drzwiowe SUPREME Sol 4. Model charakteryzuje się pionowym frezowaniem, które optycznie je wydłuża. Białe drzwi wewnętrzne z ukrytymi zawiasami i regulacją 3D to neutralny i minimalistyczny wybór do każdego wnętrza. Druga propozycja to drzwi wewnętrzne z kolekcji DRE Binito z różnymi wariantami frezowania. W przypadku poziomych elementów dekoracyjnych zastosowanie górnej nadstawki optycznie podciąga skrzydło do góry. Wykorzystanie tej opcji w pomieszczeniu z dużą ilością drzwi sprawi, że całe pomieszczenie będzie wydawało się wyższe. Wybierając do wnętrza ten model mamy do wyboru cztery kolory: biały, ecru, latte i popielaty. W zależności od pomieszczenia możemy dobrać odpowiedni wzór frezowania i kolor.

Które drzwi wybrał Piotr? Obejrzyjcie pierwszy odcinek cyklu “Razem wybieramy drzwi”.

Top
pl_PL