Jakie drzwi wybrać do mieszkania na wynajem?

Jakie drzwi wybrać do mieszkania na wynajem?

 

 

Jakie drzwi wybrać do mieszkania na wynajem?

Polacy stają się coraz bardziej świadomymi inwestorami. Jednym z popularniejszych sposobów na lokatę kapitału jest kupno mieszkania pod wynajem. Pozostaje zatem pytanie, jak zaaranżować tego typu przestrzeń? Jak urządzić mieszkanie do wynajęcia, by było funkcjonalne i praktyczne dla lokatorów? O tym opowie nasz ekspert, Krzysztof Miruć. Zapraszamy do obejrzenia naszego kolejnego klipu.

Prostota i gotowe elementy

W aranżacji i wykończeniu mieszkania pod wynajem najważniejszy jest czas realizacji, a co za tym idzie moment, kiedy będzie można zacząć wynajmować inwestycję i na niej zarabiać. By to osiągnąć najlepiej korzystać z gotowych elementów wyposażenia wnętrz, które bardzo często dostępne są od ręki. Takimi elementami są np. szafki kuchenne, szafa na ubrania, dywany, dekoracje, stoły czy stoliki. W tego typu inwestycjach chodzi o to, by jak najbardziej skrócić czas dostawy. Tym sposobem wynajem mieszkania będzie można rozpocząć szybciej.

Jakie drzwi wybrać?

Pozostaje jeszcze pytanie, jakie drzwi wybrać do lokum, jakim jest mieszkanie do wynajęcia. Jednym z modeli, który jest dostępy od ręki jest model DRE VERSO 0. Czym się charakteryzuje? Konstrukcją ramową, matowym wykończeniem i szeroka gamą przeszkleń, które dodatkowo doświetlają pomieszczenie. Model DRE VERSO 0 dostępny jest w wariancie przylgowym i bezprzylgowym. Drugą propozycją jest model DRE BINITO 20 pokryty lakierem utwardzanym metodą UV. Element dekoracyjny stanowią poziome frezowania. Model dostępny jest w palecie kolorów pastelowych w wariancie przylgowym i bezprzylgowym. Która opcja bardziej Wam się podoba?

:

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne