Wpisz szukaną frazę
Zamknij

porady

Jakie drzwi wybrać do mieszkania na wynajem?

 

Jakie drzwi wybrać do mieszkania na wynajem?

Polacy stają się coraz bardziej świadomymi inwestorami. Jednym z popularniejszych sposobów na lokatę kapitału jest kupno mieszkania pod wynajem. Pozostaje zatem pytanie, jak zaaranżować tego typu przestrzeń? Jak urządzić mieszkanie do wynajęcia, by było funkcjonalne i praktyczne dla lokatorów? O tym opowie nasz ekspert, Krzysztof Miruć. Zapraszamy do obejrzenia naszego kolejnego klipu. 

Prostota i gotowe elementy

W aranżacji i wykończeniu mieszkania pod wynajem najważniejszy jest czas realizacji, a co za tym idzie moment, kiedy będzie można zacząć wynajmować inwestycję i na niej zarabiać. By to osiągnąć najlepiej korzystać z gotowych elementów wyposażenia wnętrz, które bardzo często dostępne są od ręki. Takimi elementami są np. szafki kuchenne, szafa na ubrania, dywany, dekoracje, stoły czy stoliki. W tego typu inwestycjach chodzi o to, by jak najbardziej skrócić czas dostawy. Tym sposobem wynajem mieszkania będzie można rozpocząć szybciej.

Jakie drzwi wybrać?

Pozostaje jeszcze pytanie, jakie drzwi wybrać do lokum, jakim jest mieszkanie do wynajęcia. Jednym z modeli, który jest dostępy od ręki jest model DRE VERSO 0. Czym się charakteryzuje? Konstrukcją ramową, matowym wykończeniem i szeroka gamą przeszkleń, które dodatkowo doświetlają pomieszczenie. Model DRE VERSO 0 dostępny jest w wariancie przylgowym i bezprzylgowym. Drugą propozycją jest model DRE BINITO 20 pokryty lakierem utwardzanym metodą UV. Element dekoracyjny stanowią poziome frezowania. Model dostępny jest w palecie kolorów pastelowych w wariancie przylgowym i bezprzylgowym. Która opcja bardziej Wam się podoba?

:

 

Top
pl_PL