Jakie drzwi wybrać do minimalistycznego loftu?

Jakie drzwi wybrać do minimalistycznego loftu?

 

 

Jakie drzwi wybrać do minimalistycznego loftu?

Minimalizm we wnętrzach oznacza ograniczoną liczbę dodatków i elementów dekoracyjnych. Główną rolę w aranżacji przestrzeni pełnią meble, które ustawione są najczęściej przy ścianach. Te z kolei mogą być gładkie lub pokryte materiałami np. tapetą, panelami, lamelami czy betonem dekoracyjnym. Styl minimalistyczny można zastosować także w charakterystyce loftowej. Jak urządzić takie mieszkanie w stylu loftowym? Na jakie elementy postawić? I o czym należy pamiętać? Zobaczcie nasze wideo.

Funkcjonalność i przestrzeń

Projektując mieszkanie w stylu minimalistycznego loftu, dużą uwagę przykładałem do układu funkcjonalno – przestrzennego – powiedział projektant. W tej przestrzeni postawiono na wyraziste meble, które umieszczono przy ścianach. Dla optycznego powiększenie przestrzeni zastosowano także duże, grafitowe i niezwykle eleganckie lustra. Strefa dzienna podzielona została na kilka aneksów: kuchenny, jadalniany oraz wypoczynkowy. Strefę prywatną wyznaczają skrzydła drzwiowe, które prowadzą do sypialni właścicieli.

Drzwi do mieszkania w stylu loftowym

Jakie drzwi wybrać do tego rodzaju aranżacji? W tak surowych i prostych wnętrzach to właśnie drzwi mogą stanowić element dekoracyjny. Na jaki model warto się zdecydować? Mamy dla Was dwie propozycje. Model pierwszy to DRE ILIS 2 z konstrukcją ramową. Pokryte czarnym laminatem z centralną płyciną, która optycznie wydłuża całe skrzydło. Nieco spokojniejszą i bardziej powściągliwą propozycją jest model DRE ILIS 3 w kolorze antracytowym, gdzie przeszklenie jest bliżej klamki.

:

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne