Wpisz szukaną frazę
Zamknij

inspiracje

Krakowskie mieszkanie Mariany i Maćka

 

 

W poszukiwaniu pięknych wnętrz Krzysztof Miruć wybrał się do Krakowa. To właśnie w mieście Kraka wypełnione pastelami mieszkanie urządzili Marianna i Maciek. Jakie drzwi dobrali do swojego eleganckiego, konsekwentnie urządzonego wnętrza? Sprawdźcie najnowszy odcinek cyklu (Nie)zwykli domownicy. 

Mariana i Maciej kupując swoje wymarzone mieszkanie w Krakowie mieli bardzo klarowną wizję nowego wnętrza. Do jego urządzenia przygotowywali się blisko dwa lata. Wybierali tkaniny, kolory, szukali idealnych, białych drzwi. W całym mieszkaniu królują pastele, które właściciele przełamali wyrazistymi elementami - granatową sofą i bardzo modnymi lamelkami. Konsekwencję i harmonię w elementach wykończenia podczas swoich odwiedzin docenił również Krzysztof Miruć. 

Do tak spójnej i przemyślanej przestrzeni inwestorzy wybrali białe drzwi w stylu skandynawskim. Małżeństwo zdecydowało się na gładki, bezprzylgowy model Uni 10. Decyzja ta nie była przypadkowa. Wybierając pełne skrzydła, bez przeszkleń odgradzamy poszczególne pomieszczenia, zostawiając sobie więcej prywatności. Model Uni 10 idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, w których głównymi elementami dekoracyjnymi są inne szczegóły wyposażenia wnętrza. Nowoczesne, białe drzwi drzwi do mieszkania znajdziecie na stronie DRE

Top
pl_PL