Krakowskie mieszkanie Mariany i Maćka

Krakowskie mieszkanie Mariany i Maćka

 

 

W poszukiwaniu pięknych wnętrz Krzysztof Miruć wybrał się do Krakowa. To właśnie w mieście Kraka wypełnione pastelami mieszkanie urządzili Marianna i Maciek. Jakie drzwi dobrali do swojego eleganckiego, konsekwentnie urządzonego wnętrza? Sprawdźcie najnowszy odcinek cyklu (Nie)zwykli domownicy.

Mariana i Maciej kupując swoje wymarzone mieszkanie w Krakowie mieli bardzo klarowną wizję nowego wnętrza. Do jego urządzenia przygotowywali się blisko dwa lata. Wybierali tkaniny, kolory, szukali idealnych, białych drzwi. W całym mieszkaniu królują pastele, które właściciele przełamali wyrazistymi elementami – granatową sofą i bardzo modnymi lamelkami. Konsekwencję i harmonię w elementach wykończenia podczas swoich odwiedzin docenił również Krzysztof Miruć.

Do tak spójnej i przemyślanej przestrzeni inwestorzy wybrali białe drzwi w stylu skandynawskim. Małżeństwo zdecydowało się na gładki, bezprzylgowy model Uni 10. Decyzja ta nie była przypadkowa. Wybierając pełne skrzydła, bez przeszkleń odgradzamy poszczególne pomieszczenia, zostawiając sobie więcej prywatności. Model Uni 10 idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, w których głównymi elementami dekoracyjnymi są inne szczegóły wyposażenia wnętrza. Nowoczesne, białe drzwi drzwi do mieszkania znajdziecie na stronie DRE.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne