Krzysztof Miruć ambasadorem marki DRE

Krzysztof Miruć ambasadorem marki DRE

 

Profesjonalista w każdym calu, architekt z wieloletnim doświadczeniem, gospodarz programów telewizyjnych o tematyce wnętrzarskiej. Kto to taki? Nowy ambasador marki DRE Krzysztof Miruć! To właśnie on w najbliższym czasie będzie zdradzał wam tajniki swojej pracy i radził w kwestiach związanych z aranżacją wnętrz i doborem odpowiednich skrzydeł.

A kim jest nasz nowy ambasador? To projektant i architekt wnętrz znany z serii programów telewizyjnych, takich jak m.in. „Zgłoś remont”, „Remont marzeń” czy „Eks-tra zmiana”. Prowadzi w Warszawie swoją pracownię architektoniczną. Markę DRE zna od lat i wykorzystuje w swoich realizacjach. Drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne wewnątrzlokalowe, okucia drzwi i inne elementy marki DRE często goszczą w projektach Krzysztofa.

Wideo z Krzysztofem Miruciem w roli głównej

W najbliższym czasie będziecie mogli jeszcze dokładniej poznać Krzysztofa Mirucia i jego realizacje w naszych cyklach wideo. W serii klipów „Za drzwiami architekta” zobaczycie między innymi, jak wygląda dzień z życia Krzysztofa, odwiedzając go m.in. w biurze projektowym, na budowach i w pracowniach. Kolejny z cyklów, nazwany „Od drzwi do drzwi”, odkryje tajniki realizacji projektów wykonanych przez Krzysztofa. Zobaczycie w nim mieszkania zaaranżowane w różnych stylach. W ramach cyklu wideo „Wybieramy drzwi”, Krzysztof podpowie, które modele drzwi DRE wybrać do konkretnej realizacji.

 

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne