Wpisz szukaną frazę
Zamknij

newsy

Krzysztof Miruć ambasadorem marki DRE

 

Profesjonalista w każdym calu, architekt z wieloletnim doświadczeniem, gospodarz programów telewizyjnych o tematyce wnętrzarskiej. Kto to taki? Nowy ambasador marki DRE Krzysztof Miruć! To właśnie on w najbliższym czasie będzie zdradzał wam tajniki swojej pracy i radził w kwestiach związanych z aranżacją wnętrz i doborem odpowiednich skrzydeł.

A kim jest nasz nowy ambasador? To projektant i architekt wnętrz znany z serii programów telewizyjnych, takich jak m.in. „Zgłoś remont”, „Remont marzeń” czy „Eks-tra zmiana”. Prowadzi w Warszawie swoją pracownię architektoniczną. Markę DRE zna od lat i wykorzystuje w swoich realizacjach. Drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne wewnątrzlokalowe, okucia drzwi i inne elementy marki DRE często goszczą w projektach Krzysztofa.

Wideo z Krzysztofem Miruciem w roli głównej

W najbliższym czasie będziecie mogli jeszcze dokładniej poznać Krzysztofa Mirucia i jego realizacje w naszych cyklach wideo. W serii klipów „Za drzwiami architekta” zobaczycie między innymi, jak wygląda dzień z życia Krzysztofa, odwiedzając go m.in. w biurze projektowym, na budowach i w pracowniach. Kolejny z cyklów, nazwany „Od drzwi do drzwi”, odkryje tajniki realizacji projektów wykonanych przez Krzysztofa. Zobaczycie w nim mieszkania zaaranżowane w różnych stylach. W ramach cyklu wideo „Wybieramy drzwi”, Krzysztof podpowie, które modele drzwi DRE wybrać do konkretnej realizacji.

 

 

Top
pl_PL