(Nie)zwykli domownicy – mieszkanie w stylu glamour

(Nie)zwykli domownicy - mieszkanie w stylu glamour

 

 

Do nowego mieszkania Anna i jej córka Angelika przeprowadziły się zaledwie 5 miesięcy temu. Eleganckie mieszkanie w stylu glamour wymaga jeszcze dopieszczenia, jednak mimo kilku braków, widać, że dziewczyny do jego urządzenia włożyły mnóstwo energii i serca. O tym, czym się inspirowały podczas jego aranżacji opowiedziały Krzyśkowi Miruciowi. Zobaczcie kolejny odcinek z cyklu (Nie)zwykli domownicy.

 

W ponad siedemdziesięciometrowym mieszkaniu mamy i córki znalazło się miejsce dla przestronnej części wspólnej, dwóch sypialni i dwóch łazienek. Całość utrzymana jest w eleganckim, kobiecym stylu. Inwestorki postawiły na ponadczasowe połączenie czerni i bieli. Charakteru części wspólnej nadaje zabudowa na wysoki połysk, która odbija światło i powiększa pomieszczenie. Błyszczące dodatki w kolorze srebra i złota oraz czarna, multimedialna ściana to ukłon w stronę glamour.

W korytarzu pojawiła się elegancka, wzorzysta tapeta, która podkreśla minimalistyczne, białe drzwi wewnętrzne Binito 80. Frezowanie ze skrzydła drzwiowego ma swoje powtórzenie na drzwiach szafy, dzięki czemu stolarka i skrzydła drzwiowe tworzą spójną całość. Anna i Angelika wybrały bezprzylgowe skrzydło drzwiowe Binito 80 w kolorze białym, choć występują one również w odcieniach ecru, popielatym i latte. Zobaczcie, jak pięknie mieszkają mama i córka.

Chcesz zaprosić Krzysztofa Mirucia i naszą kamerę do swojego wnętrza? Masz u siebie drzwi DRE? Jeśli tak, to wyślij nam w wiadomości na Facebooku zdjęcia swojego mieszkania/domu oraz adres. Może to Ty zostaniesz kolejnym bohaterem naszego wideo?

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne