Wpisz szukaną frazę
Zamknij

inspiracje

(Nie)zwykli domownicy – mieszkanie w stylu glamour

 

Do nowego mieszkania Anna i jej córka Angelika przeprowadziły się zaledwie 5 miesięcy temu. Eleganckie mieszkanie w stylu glamour wymaga jeszcze dopieszczenia, jednak mimo kilku braków, widać, że dziewczyny do jego urządzenia włożyły mnóstwo energii i serca. O tym, czym się inspirowały podczas jego aranżacji opowiedziały Krzyśkowi Miruciowi. Zobaczcie kolejny odcinek z cyklu (Nie)zwykli domownicy.

 

W ponad siedemdziesięciometrowym mieszkaniu mamy i córki znalazło się miejsce dla przestronnej części wspólnej, dwóch sypialni i dwóch łazienek. Całość utrzymana jest w eleganckim, kobiecym stylu. Inwestorki postawiły na ponadczasowe połączenie czerni i bieli. Charakteru części wspólnej nadaje zabudowa na wysoki połysk, która odbija światło i powiększa pomieszczenie. Błyszczące dodatki w kolorze srebra i złota oraz czarna, multimedialna ściana to ukłon w stronę glamour.

W korytarzu pojawiła się elegancka, wzorzysta tapeta, która podkreśla minimalistyczne, białe drzwi wewnętrzne Binito 80. Frezowanie ze skrzydła drzwiowego ma swoje powtórzenie na drzwiach szafy, dzięki czemu stolarka i skrzydła drzwiowe tworzą spójną całość. Anna i Angelika wybrały bezprzylgowe skrzydło drzwiowe Binito 80 w kolorze białym, choć występują one również w odcieniach ecru, popielatym i latte. Zobaczcie, jak pięknie mieszkają mama i córka.

Chcesz zaprosić Krzysztofa Mirucia i naszą kamerę do swojego wnętrza? Masz u siebie drzwi DRE? Jeśli tak, to wyślij nam w wiadomości na Facebooku zdjęcia swojego mieszkania/domu oraz adres. Może to Ty zostaniesz kolejnym bohaterem naszego wideo?

 

 

Top
pl_PL