Wpisz szukaną frazę
Zamknij

inspiracje

(Nie)zwykli domownicy – nowy cykl z Krzysztofem Miruciem

 

Krzysztof Miruć ruszył w podróż, a my ruszyliśmy z nowym cyklem “(Nie)zwykli domownicy”. W pierwszym odcinku poznamy Małgosię, która zaprosiła nas do swojego nowego domu w stylu nowoczesnym. Czym się inspirowała podczas wyboru stylu, kolorów i dodatków? Jakie drzwi wewnętrzne wybrała do swojego domu? Sprawdźmy

W budowanym od podstaw domu Małgorzata postawiła na sztukę i nowoczesną elegancję. W salonie pojawiły się obrazy z elementami złota i granatu oraz wygodna sofa w aksamitnym obiciu. Eleganckie dodatki przełamuje tynk strukturalny na ścianie medialnej. Sercem domu i ulubionym miejscem Małgosi jest kuchnia. W wygodnie zaprojektowanej przestrzeni z wyspą na środku toczy się rodzinne życie.

Do nowoczesnego domu Małgosia wybrała dwa modele drzwi DRE. Drzwi wewnętrzne z ukrytą ościeżnicą Sara Eco 2 zlicowane ze ścianą i wymalowane farbą w kolorze ściany niemal wtapiają się w tło. Model można nie tylko malować, ale także wytapetować, co daje nieskończone możliwości aranżacyjne. Pozostałe drzwi to błyszczące skrzydło drzwiowe Vetro D2 z pionowym przeszkleniem. Gładkie, błyszczące drzwi są nie tylko piękne, ale co istotne w domu zamieszkałym przez cztery osoby, także łatwe w czyszczeniu. Model Vetro D2 występuje w wielu wariantach kolorystycznych - zarówno z połyskiem jak i w macie, a także wariancie Xtreme Matt. Skonfiguruj swoje unikatowe zestawianie.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po nowoczesnym domu Małgorzaty

Top
pl_PL