Nowoczesny apartament w wieżowcu

Nowoczesny apartament w wieżowcu

 

 

Nietuzinkowa przestrzeń zaaranżowana w nowoczesnym stylu, wyszukane dodatki i materiały i… niesamowity widok z okna. Tak wygląda jeden z apartamentów mieszczących się na 27. piętrze wieżowca Cosmopolitan w Warszawie. Na jakie elementy postawił projektant? Jak urządził apartament? Zobaczcie nasze wideo!

Ten wyjątkowy apartament ma 175 metrów kwadratowych i posiada dwie strefy prywatne. W pierwszej z nich znajdują się dwie sypianie, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. W drugiej – sypialnia główna, garderoba oraz pokój kąpielowy. Na strefę dzienną składają się: salon z jadalnią, kuchnia oraz korytarz.

– Projektując to wnętrze, nie zmieniałem układu funkcjonalnego, tylko wykorzystałem jego całą architekturę – mówi Krzysztof Miruć, projektant wnętrz i ambasador marki DRE, który wraz z właścicielem zaaranżował przestrzeń.

Apartament z widokiem

Do salonu prowadzi długi korytarz, który pomalowano na ciemno. Dlaczego zastosowano taki zabieg? By podkreślić to, co znajduje się w salonie, czyli niesamowity widok na Warszawę. Architekt zdecydował się także na umieszczenie w salonie luster, które nie tylko optycznie powiększają wnętrze, ale też odbijają panoramę miasta. Taka aranżacja wnętrz sprawia, iż całość jest elegancka i spójna.

Kuchnia i jadalnia

Jak urządzić kuchnię w takiej przestrzeni? Kuchnia wydzielona została poprzez ciemny sufit oraz wyspę, którą umieszczono w centralnym punkcie. W tej części mieszkania usytuowano także wysoką zabudowę, która kryje m. in. barek, strefę roboczą oraz lodówki.

By ponownie podkreślić panoramę miasta, która jest poniekąd elementem wystroju tego pięknego apartamentu, w jadalni stół ustawiono w taki sposób, by każdy, kto przy nim siedzi mógł cieszyć oko widokiem zza okna.

Jak Wam się podoba ten apartament?

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne