Wpisz szukaną frazę
Zamknij

newsy

NOWOŚCI w ofercie DRE

Od blisko 30 lat z powodzeniem produkujemy drzwi wewnętrzne, a w codziennej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie z zamiłowaniem do wzornictwa. Podążamy za trendami i wyznaczamy nowe. Co roku staramy się Was zaskoczyć nowymi wzorami i rozwiązaniami technicznymi, które upiększą wnętrza Waszych domów i zapewnią komfort codziennego użytkowania drzwi. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Sprawdźcie nasze nowości!

 

DRE z nowymi modelami

 

Z dumą przedstawiamy Wam najnowszą kolekcję drzwi, którą już od stycznia można zobaczyć na naszej stronie oraz w katalogu produktowym. Drzwi wewnętrzne Sigma to cztery ponadczasowe warianty bezprzylgowych skrzydeł drzwiowych, które można dopasować do niemal każdego wnętrza. Drzwi pokojowe o konstrukcji ramowej występują w 4 wariantach kolorystycznych - w dekorach w kolorze drewna oraz unikatowej bieli. To, co wyróżnia model, to możliwość wyboru kontrastującej z kolorem skrzydła krawędzi bez przylgi. Wybierając białe drzwi do wyboru mamy subtelną szarość lub wyrazistą czerń, a w przypadku kolorów drewna czerń oraz kolor skrzydła. Więcej informacji do sprawdzenia na stronie produktu.

Estra to jedna z najchętniej wybieranych kolekcji drzwi wewnętrznych w naszej ofercie. W ubiegłym roku poszerzyliśmy ofertę o ciekawą kolorystykę, a w tym roku prezentujemy Wam nowe warianty skrzydeł. Estra 6 z dużym przeszkleniem to rozwiązanie do wnętrz, które chcemy dodatkowo doświetlić. Wszystkim szukających drzwi wewnętrznych w stylu loftowym polecamy warianty z charakterystycznymi dla zabudowy industrialnej szprosami. Skrzydła drzwiowe dostępne są w podziale przeszklenia na 6, 8 i 10. Kolekcja Estra to 10 unikalnych kolorów, które można dopasować do każdego wnętrza. Skrzydła występują w wersji przylgowej oraz bezprzylgowej. Dostępne są również drzwi przesuwne. Sprawdź drzwi na stronie.

Nowość w ofercie drzwi wewnętrznych DRE - Mode Estra 8

 

Noworoczne promocje

Z myślą o wszystkich, którym zależy na czasie, przygotowaliśmy promocję na drzwi dostępne od ręki. Binito 20 to nasz bestseller. Drzwi wewnętrzne malowane są najwyższej jakości lakierem akrylowym UV, który długotrwale zabezpiecza powierzchnię skrzydła. W komplecie z regulowaną ościeżnicą oraz klamką WEGA drzwi Binito przylgowe w kolorze białym dostępne są od ręki w wybranych konfiguracjach, ze stanów magazynowych w cenie już od 1204 zł netto. Chcecie poznać więcej nowości i promocji DRE? Zachęcamy do pobrania najnowszego KATALOGU 2023.

Rozwijamy linię drzwi wewnętrznych DRE Supreme

W 2022 roku zaprezentowaliśmy klientom unikatową linię drzwi DRE Supreme, w której połączyliśmy jakość i doświadczenie DRE z unikatowym stylem architekta Krzysztofa Mirucia. Poprzedzona miesiącami prac koncepcyjnych premiera linii odbyła się wiosną 2022, a inspirowane miastem drzwi szybko zyskały przychylność architektów i klientów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i wciąż rozwijamy ten projekt. Od teraz dwie kolekcje drzwi wewnętrznych z linii DRE Supreme dostępne są w wariancie z odwróconą przylgą. Drzwi rewersowe zastosowaliśmy w kolekcjach SOL oraz Hampton. Rozwiązanie to polecamy szczególnie w korytarzach, gdzie pojawia się kilka wejść do pomieszczeń, a zależy nam na uzyskaniu jednolitej płaszczyzny wszystkich drzwi.

Model SOL dostępny również w wersji z odwróconą przylgą

 

To jednak nie wszystko. Obie kolekcje wzbogaciliśmy również o nowe warianty skrzydeł drzwiowych. Ceniona za minimalizm i geometryczne frezowania kolekcja SOL w wersji SOL 5 zyskała subtelne poprzeczne frezowania. Pokryte odpornym na zarysowania lakierem UV skrzydło w kolorze białym sprawdzi się w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach. Szczegóły dotyczące kolekcji do sprawdzenia na dedykowanej linii DRE Supreme stronie.

Kolekcja Hampton to ponadczasowe wzornictwo dedykowane wnętrzom w stylu kamienicznym i stylu klasycznym. Znakiem rozpoznawczym kolekcji są charakterystyczne frezowania drzwi, które nawiązują do stylu nadmorskich posiadłości. Drzwi wewnętrzne Hampton dostępne są w 5 unikalnych kolorach - od klasycznej bieli, przez szarość, po głęboką czerń. W 2023 kolekcja Hampton zyskała dwa nowe warianty, które nadają skrzydłom drzwiowym jeszcze bardziej klasycznego charakteru. Hampton 3 oraz Hampton 4 do sprawdzenia w najnowszym katalogu DRE Supreme na 2023 rok. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszej ofercie zapraszamy również do obserwowania naszych mediów społecznościowych. DRE znaleźć można na Facebooku, Instagramie, a od niedawna również w serwisie Linkedin.

 

 

Top
pl_PL