NOWOŚCI w ofercie DRE

NOWOŚCI w ofercie DRE

Od blisko 30 lat z powodzeniem produkujemy drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne, a w codziennej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie z zamiłowaniem do wzornictwa. Podążamy za trendami i wyznaczamy nowe. Co roku staramy się Was zaskoczyć nowymi wzorami i rozwiązaniami technicznymi, które upiększą wnętrza Waszych domów i zapewnią komfort codziennego użytkowania drzwi. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Sprawdźcie nasze nowości!

DRE z nowymi modelami

Z dumą przedstawiamy Wam najnowszą kolekcję drzwi, którą już od stycznia można zobaczyć na naszej stronie oraz w katalogu produktowym. Drzwi wewnętrzne Sigma to cztery ponadczasowe warianty bezprzylgowych skrzydeł drzwiowych, które można dopasować do niemal każdego wnętrza. Drzwi pokojowe o konstrukcji ramowej występują w 8 wariantach kolorystycznych – w dekorach laminowanych w kolorze drewna oraz unikatowej bieli. To, co wyróżnia model, to możliwość wyboru kontrastującej z kolorem skrzydła krawędzi bez przylgi. Wybierając białe drzwi do wyboru mamy subtelną szarość lub wyrazistą czerń, a w przypadku kolorów drewna czerń oraz kolor skrzydła. Więcej informacji do sprawdzenia na stronie produktu.

Sigma 4

Estra to jedna z najchętniej wybieranych kolekcji drzwi wewnętrznych w naszej ofercie. W ubiegłym roku poszerzyliśmy ofertę o ciekawą kolorystykę, a w tym roku prezentujemy Wam nowe warianty skrzydeł. Estra 6 z dużym przeszkleniem to rozwiązanie do wnętrz, które chcemy dodatkowo doświetlić. Wszystkim szukających drzwi wewnętrznych w stylu loftowym polecamy warianty z charakterystycznymi dla zabudowy industrialnej szprosami. Skrzydła drzwiowe dostępne są w podziale przeszklenia na 6, 8 i 10. Kolekcja Estra to 10 unikalnych kolorów, które można dopasować do każdego wnętrza. Skrzydła występują w wersji przylgowej oraz bezprzylgowej. Dostępne są również drzwi przesuwne. Sprawdź drzwi na stronie DRE.

Estra 7

Noworoczne promocje

Z myślą o wszystkich, którym zależy na czasie, przygotowaliśmy promocję na drzwi dostępne od ręki. Binito 20 to nasz bestseller. Drzwi wewnętrzne malowane są najwyższej jakości lakierem akrylowym UV, który długotrwale zabezpiecza powierzchnię skrzydła. W komplecie z regulowaną ościeżnicą oraz klamką WEGA drzwi w kolorze białym dostępne są od ręki, ze stanów magazynowych w cenie już od 1204 zł netto. Chcecie poznać więcej nowości i promocji DRE? Zachęcamy do pobrania najnowszego KATALOGU 2023.

Rozwijamy linię drzwi wewnętrznych DRE Supreme

W 2022 roku zaprezentowaliśmy klientom unikatową linię drzwi DRE Supreme, w której połączyliśmy jakość i doświadczenie DRE z unikatowym stylem architekta Krzysztofa Mirucia. Poprzedzona miesiącami prac koncepcyjnych premiera linii odbyła się wiosną 2022, a inspirowane miastem drzwi szybko zyskały przychylność architektów i klientów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i wciąż rozwijamy ten projekt. Od teraz dwie kolekcje drzwi wewnętrznych z linii DRE Supreme dostępne są w wariancie z odwróconą przylgą. Drzwi rewersowe zastosowaliśmy w kolekcjach SOL oraz Hampton. Rozwiązanie to polecamy szczególnie w korytarzach, gdzie pojawia się kilka wejść do pomieszczeń, a zależy nam na uzyskaniu jednolitej płaszczyzny wszystkich drzwi.

Kolekcja Sol z opcją odwrotnej przylgi

To jednak nie wszystko. Obie kolekcje wzbogaciliśmy również o nowe warianty skrzydeł drzwiowych. Ceniona za minimalizm i geometryczne frezowania kolekcja SOL w wersji SOL 5 zyskała subtelne poprzeczne frezowania. Pokryte odpornym na zarysowania lakierem UV skrzydło w kolorze białym sprawdzi się w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach. Szczegóły dotyczące kolekcji do sprawdzenia na dedykowanej linii DRE Supreme stronie.

Kolekcja Hampton to ponadczasowe wzornictwo dedykowane wnętrzom w stylu kamienicznym i stylu klasycznym. Znakiem rozpoznawczym kolekcji są charakterystyczne frezowania drzwi, które nawiązują do stylu nadmorskich posiadłości. Drzwi wewnętrzne Hampton dostępne są w 5 unikalnych kolorach – od klasycznej bieli, przez szarość, po głęboką czerń. W 2023 kolekcja Hampton zyskała dwa nowe warianty, które nadają skrzydłom drzwiowym jeszcze bardziej klasycznego charakteru. Hampton 3 oraz Hampton 4 do sprawdzenia w najnowszym katalogu DRE Supreme na 2023 rok. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszej ofercie zapraszamy również do obserwowania naszych mediów społecznościowych. DRE znaleźć można na Facebooku, Instagramie, a od niedawna również w serwisie Linkedin.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne