Wpisz szukaną frazę
Zamknij

inspiracje

Skandynawski dom Kasi i Maćka

 

Kasia projektując swój wymarzony dom inspirowała się wieloma stylami i rozwiązaniami architektonicznymi. Urządzanie wnętrz to jej pasja, w której realizacji pomaga mąż Maciek. Jak udało im się stworzyć nowoczesną i zarazem bardzo przytulną przestrzeń? Oto zapytał ich Krzysztof Miruć w nowym odcinku cyklu (Nie)zwykli domownicy.

 

Bohaterowie dzisiejszego odcinka w swoim wymarzonym domu mieszkają już 5 lat. Urządzanie wnętrz to pasja Kasi i po obejrzeniu jej domowego zacisza, można zauważyć, że ma do tego talent! W otwartej przestrzeni łączącej pokój dzienny, jadalnię i delikatnie odseparowaną kuchnię na pierwszy rzut oka widać konsekwencję projektantki. W pomieszczeniu króluje szarość i biel, która zostaje przełamana wyrazistymi odcieniami brudnego niebieskiego. Ciekawe rozwiązania kolorystyczne nadają charakter wnętrzu i sprawiają, że przestrzeń staje się bardziej przytulna.

Do nowoczesnych i skandynawskich przestrzeni bardzo pasują proste, jasne drzwi Auri 2. Spełniły one trzy wytyczne Kasi - są białe, matowe i mają przeszklenia. Bohaterowie tego odcinka zdecydowali się na jeden model drzwi do całego domu, dzięki temu wnętrze stanowi spójną całość. Sprawdźcie, jak wygląda przestrzeń, która zachwyciła Krzysztofa Mirucia.

 

 

Top
pl_PL