Skandynawski dom Kasi i Maćka

Skandynawski dom Kasi i Maćka

 

 

Kasia projektując swój wymarzony dom inspirowała się wieloma stylami i rozwiązaniami architektonicznymi. Urządzanie wnętrz to jej pasja, w której realizacji pomaga mąż Maciek. Jak udało im się stworzyć nowoczesną i zarazem bardzo przytulną przestrzeń? Oto zapytał ich Krzysztof Miruć w nowym odcinku cyklu (Nie)zwykli domownicy.

 

Bohaterowie dzisiejszego odcinka w swoim wymarzonym domu mieszkają już 5 lat. Urządzanie wnętrz to pasja Kasi i po obejrzeniu jej domowego zacisza, można zauważyć, że ma do tego talent! W otwartej przestrzeni łączącej pokój dzienny, jadalnię i delikatnie odseparowaną kuchnię na pierwszy rzut oka widać konsekwencję projektantki. W pomieszczeniu króluje szarość i biel, która zostaje przełamana wyrazistymi odcieniami brudnego niebieskiego. Ciekawe rozwiązania kolorystyczne nadają charakter wnętrzu i sprawiają, że przestrzeń staje się bardziej przytulna.

Do nowoczesnych i skandynawskich przestrzeni bardzo pasują proste, jasne drzwi Auri 2. Spełniły one trzy wytyczne Kasi – są białe, matowe i mają przeszklenia. Bohaterowie tego odcinka zdecydowali się na jeden model drzwi do całego domu, dzięki temu wnętrze stanowi spójną całość. Sprawdźcie, jak wygląda przestrzeń, która zachwyciła Krzysztofa Mirucia.

 

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne