Styl loftowy – jakie drzwi wybrać?

Styl loftowy – jakie drzwi wybrać?

 

Drzwi to ważny element każdego pomieszczenia. Powinny być one dopasowane do pozostałych elementów wnętrza oraz do stylu wykończenia. Jednym z nich jest styl loftowy. Wraz ze znanym architektem wnętrz, ambasadorem marki DRE Krzysztofem Miruciem wybierzemy drzwi idealne do tego typu wnętrza.

Charakterystyka stylu loftowego

Styl loft cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością w Polsce. Liczy się przestrzeń, prostota zastosowanych materiałów i minimalizm. Jeśli chodzi o wnętrza loftowe, ich ważnym elementem są także widoczne materiały konstrukcyjne, a wśród nich przede wszystkim beton, drewno i cegła. W takich pomieszczeniach możemy postawić także odkryte rury oraz grzejniki. W styl loftowy doskonale wpisują się także drzwi marki DRE.

Jak wybrać drzwi do wnętrza w stylu loftowym?

Skrzydła drzwi w stylu loftowym nie tylko dopełniają wnętrze, ale również stanowią ważny element dekoracyjny. Drzwi loftowe mogą być niewidoczne, zlicowane ze ścianą albo wykonane z identycznych materiałów jak inne elementy wnętrza, tak aby wnętrze pozostało spójne. Jeśli zdecydujemy się na cieplejszy loftowy styl, w którym mamy elementy drewna, betonu i czerni, możemy wybrać skrzydło drzwiowe DRE Vetro E wykończone dekorem drewnopodobnym. Usłojenie imitujące drewno i element dekoracyjny w formie przeszklenia, a także czarne ościeżnice i czarne zawiasy sprawiają, że ten model idealnie wpisze się w ten rodzaj aranżacji. Inna propozycja to skrzydło DRE Nova beton oxide , które wprost nawiązuje do stylu industrialnego. Te drzwi loftowe wykończone są dekorem idealnie imitującym beton. Loftowy charakter posiadają także wykorzystane w tych drzwiach czarne opaski, ościeżnice oraz czarna klamka.

Chcesz wiedzieć więcej o stylu loftowym? Zobacz nasz materiał!

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne