Wybieramy drzwi do apartamentu w stylu nowoczesnym

Wybieramy drzwi do apartamentu w stylu nowoczesnym

 

 

 

100 m2 powierzchni na dwóch poziomach z widokiem na park. Taką przestrzeń do życia wybrał Michał. Gdy wraz z żoną spełnili swoje marzenie o komfortowym apartamencie, przyszedł czas, by nowoczesny penthouse urządzić. W wyborze drzwi do nowego domu ponownie pomógł Krzysztof Miruć. Jaki ma pomysł na wnętrze dla naszego bohatera? Sprawdźcie:

Wybierając elementy wyposażenia do dużej przestrzeni warto zwrócić uwagę na ich wysokość. Przy wysokiej kondygnacji idealnie sprawdzi się skrzydło drzwiowe 230 cm. Kolekcja Soho charakteryzuje się zastosowaniem folii ochronnej antyfinger, dzięki czemu na drzwiach nie zostają ślady palców. Pomoc w utrzymaniu czystości to ważna cecha przy wyborze drzwi do ogromnych przestrzeni. Dodatkowo w tej kolekcji elementy dekoracyjne mogą pojawić się w dwóch wariantach – szprosy na przeszkleniu w konfiguracji symetrycznym i asymetrycznym oraz szkło mleczne i przeźroczyste.

Drugi model zaproponowany przez Krzysztofa Mirucia to City 2, którego największą zaletą jest możliwość personalizacji skrzydła drzwiowego. Do swojego wnętrza możesz dobrać kolor klamek i pionowych intarsji. Wybór dla Michała na pewno nie był łatwy, sprawdźcie w najnowszym odcinku naszego cyklu, czy udało mu się zdecydować na jeden model.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne