Wybieramy drzwi do domu- kostki

Wybieramy drzwi do domu- kostki

 

 

 

Jola ma marzenie, by jej nowe miejsce do życia było wyjątkowe. Być może dlatego zdecydowała się na zakup domu – kostki. Dom z lat 80. ma zostać przebudowany, a przestrzeń w środku optycznie powiększona poprzez pozbycie się kilku ścian. Jakie drzwi wybierze razem z Krzysztofem Miruciem nasza bohaterka? Obejrzyjcie najnowszy odcinek naszego cyklu “Razem wybieramy drzwi”.

Typowe dla lat 80. domy – kostki zyskują coraz szersze grono fanów. Ceniona za prostą formę i nieco surowy design zabudowa ma wiele zalet – zagospodarowana przestrzeń wokół i zwykle dość dobra lokalizacja. Ta ostatnia była dla Joli najważniejsza. Nie odstraszyła ją nawet wizja gruntownego remontu, w tym zmiana układu funkcjonalnego i niewysokie pomieszczenia.

Wszystkich, którzy mierzą się z aranżacją niewysokiego pomieszczenia zachęcamy do wyboru skrzydeł drzwiowych, które optycznie poprawi proporcje wnętrza. Do domu opisanego przez Jolę Krzysztof Miruć polecił drzwi z kolekcji City. Drzwi City 2 są bezprzylgowe, posiadają ukryte zawiasy i magnetyczne zamki oraz mogą być wykonane w dwóch wysokościach – 204 i 230 cm. Element dekoracyjny w tym modelu to pionowe intarsje, które dodatkowo sprawiają, że przestrzeń wydaje się optycznie wyższa.

Ogromną zaletą kolekcji City jest możliwość wybrania kolorów intarsji. Decydując się na połączenie kolorystyczne warto pamiętać o konsekwencji w dobieraniu pozostałych elementów dekoracyjnych wnętrza. Sprawdźcie, na jaką kombinację zdecydowała się bohaterka naszego programu.

 

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne