Wpisz szukaną frazę
Zamknij

porady

Wybieramy drzwi do domu- kostki

 

 

Jola ma marzenie, by jej nowe miejsce do życia było wyjątkowe. Być może dlatego zdecydowała się na zakup domu - kostki.  Dom z lat 80. ma zostać przebudowany, a przestrzeń w środku optycznie powiększona poprzez pozbycie się kilku ścian. Jakie drzwi wybierze razem z Krzysztofem Miruciem nasza bohaterka? Obejrzyjcie najnowszy odcinek naszego cyklu “Razem wybieramy drzwi”.

Typowe dla lat 80. domy - kostki zyskują coraz szersze grono fanów. Ceniona za prostą formę i nieco surowy design zabudowa ma wiele zalet - zagospodarowana przestrzeń wokół i zwykle dość dobra lokalizacja. Ta ostatnia była dla Joli najważniejsza. Nie odstraszyła ją nawet wizja gruntownego remontu, w tym zmiana układu funkcjonalnego i niewysokie pomieszczenia.

Wszystkich, którzy mierzą się z aranżacją niewysokiego pomieszczenia zachęcamy do wyboru skrzydeł drzwiowych, które optycznie poprawi proporcje wnętrza. Do domu opisanego przez Jolę Krzysztof Miruć polecił drzwi z kolekcji City. Drzwi City 2 są bezprzylgowe, posiadają ukryte zawiasy i magnetyczne zamki oraz mogą być wykonane w dwóch wysokościach - 204 i 230 cm. Element dekoracyjny w tym modelu to pionowe intarsje, które dodatkowo sprawiają, że przestrzeń wydaje się optycznie wyższa.

Ogromną zaletą kolekcji City jest możliwość wybrania kolorów intarsji. Decydując się na połączenie kolorystyczne warto pamiętać o konsekwencji w dobieraniu pozostałych elementów dekoracyjnych wnętrza. Sprawdźcie, na jaką kombinację zdecydowała się bohaterka naszego programu.

 

 

 

Top
pl_PL