Za drzwiami architekta – Krzysztof Miruć

Za drzwiami architekta – Krzysztof Miruć

 

Krzysztof Miruć, nowy ambasador marki DRE to architekt wnętrz, który swoje wykształcenie zdobywał m. in. na Politechnice Warszawskiej oraz na studiach w Paryżu. Do swojej pracy podchodzi z niezwykłą pasją, stąd też wszystkie jego projekty są unikalne i dopracowane w każdym calu.

Drzwi DRE w projektach Krzysztofa Mirucia

Krzysztof Miruć współprowadzi biuro L’Ab Architekci. Pracują w nim projektanci wnętrz z dużym doświadczeniem, dla których aranżacja wnętrz nawet tych najbardziej nietypowych i wymagających nie stanowi żadnego problemu. W swojej pracy często korzystają ze skrzydeł drzwiowych DRE, które stanowią jeden z najistotniejszych elementów aranżacji każdego wnętrza, niezależnie od preferowanego stylu (klasycznego czy minimalistycznego).

Dzień z życia architekta – jak wygląda?

Każdy dzień Krzysztofa Mirucia jest starannie zaplanowany i rozpoczyna się w biurze. To właśnie wtedy przeprowadza analizę projektów i dokonuje w nich ewentualnych poprawek. W drugiej części dnia Krzysztof udaje się na budowę, by sprawdzić postęp prac. Dzięki takiemu schematowi, niezależnie od tego, czy przedmiotem realizacji będą nowoczesne wnętrza apartamentu, czy też mieszkanie w starej kamienicy, inwestorzy mogą liczyć na pełne wsparcie. Chcecie dowiedzieć się więcej o naszym nowym ambasadorze? Zobaczcie nasze wideo!

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne