Wpisz szukaną frazę
Zamknij

inspiracje

Za drzwiami architekta – Krzysztof Miruć

 

Krzysztof Miruć, nowy ambasador marki DRE to architekt wnętrz, który swoje wykształcenie zdobywał m. in. na Politechnice Warszawskiej oraz na studiach w Paryżu. Do swojej pracy podchodzi z niezwykłą pasją, stąd też wszystkie jego projekty są unikalne i dopracowane w każdym calu.

Drzwi DRE w projektach Krzysztofa Mirucia

Krzysztof Miruć współprowadzi biuro L’Ab Architekci. Pracują w nim projektanci wnętrz z dużym doświadczeniem, dla których aranżacja wnętrz nawet tych najbardziej nietypowych i wymagających nie stanowi żadnego problemu. W swojej pracy często korzystają ze skrzydeł drzwiowych DRE, które stanowią jeden z najistotniejszych elementów aranżacji każdego wnętrza, niezależnie od preferowanego stylu (klasycznego czy minimalistycznego).

Dzień z życia architekta – jak wygląda?

Każdy dzień Krzysztofa Mirucia jest starannie zaplanowany i rozpoczyna się w biurze. To właśnie wtedy przeprowadza analizę projektów i dokonuje w nich ewentualnych poprawek. W drugiej części dnia Krzysztof udaje się na budowę, by sprawdzić postęp prac. Dzięki takiemu schematowi, niezależnie od tego, czy przedmiotem realizacji będą nowoczesne wnętrza apartamentu, czy też mieszkanie w starej kamienicy, inwestorzy mogą liczyć na pełne wsparcie. Chcecie dowiedzieć się więcej o naszym nowym ambasadorze? Zobaczcie nasze wideo!

Top
pl_PL