Za drzwiami architekta – Krzysztof Miruć

Za drzwiami architekta – Krzysztof Miruć

 

Krzysztof Miruć, nowy ambasador marki DRE to architekt wnętrz, który swoje wykształcenie zdobywał m. in. na Politechnice Warszawskiej oraz na studiach w Paryżu. Do swojej pracy podchodzi z niezwykłą pasją, stąd też wszystkie jego projekty są unikalne i dopracowane w każdym calu.

Drzwi DRE w projektach Krzysztofa Mirucia

Krzysztof Miruć współprowadzi biuro L’Ab Architekci. Pracują w nim projektanci wnętrz z dużym doświadczeniem, dla których aranżacja wnętrz nawet tych najbardziej nietypowych i wymagających nie stanowi żadnego problemu. W swojej pracy często korzystają ze skrzydeł drzwiowych DRE, które stanowią jeden z najistotniejszych elementów aranżacji każdego wnętrza, niezależnie od preferowanego stylu (klasycznego czy minimalistycznego).

Dzień z życia architekta – jak wygląda?

Każdy dzień Krzysztofa Mirucia jest starannie zaplanowany i rozpoczyna się w biurze. To właśnie wtedy przeprowadza analizę projektów i dokonuje w nich ewentualnych poprawek. W drugiej części dnia Krzysztof udaje się na budowę, by sprawdzić postęp prac. Dzięki takiemu schematowi, niezależnie od tego, czy przedmiotem realizacji będą nowoczesne wnętrza apartamentu, czy też mieszkanie w starej kamienicy, inwestorzy mogą liczyć na pełne wsparcie. Chcecie dowiedzieć się więcej o naszym nowym ambasadorze? Zobaczcie nasze wideo!

Przeczytaj również

Letnie remonty: Wybór drzwi do różnych pomieszczeń w domu

Letnie remonty: Wybór drzwi do różnych pomieszczeń w domu

Ten czas w roku sprzyja zmianom. Ciepłe dni i dłuższe godziny światła dziennego sprawiają, że prace przebiegają sprawniej. Przygotowując się do remontu, warto dokładnie zaplanować każdy krok – od wyboru materiałów, po harmonogram prac. Jednym z kluczowych elementów, które mogą zmienić wygląd wnętrza, są drzwi wewnętrzne. Jakie skrzydła drzwiowe najlepiej sprawdzą się w różnych pomieszczeniach […]

Stonowane wnętrza. Jak wykorzystać beże i szarości w aranżacji?

Stonowane wnętrza. Jak wykorzystać beże i szarości w aranżacji?

Beże i szarości to jedne z najchętniej wybieranych kolorów we współczesnym projektowaniu wnętrz. Ich neutralność i elegancja sprawiają, że są idealnym tłem dla wielu aranżacji. Jednak, aby stworzyć harmonijną i stylową przestrzeń, warto wiedzieć, z czym najlepiej łączyć te kolory. Beże i szarości, jako bazowe kolory Na ścianach i podłogach tworzą neutralne tło, które można […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne