Zabawa światłem we wnętrzu. Mieszkanie Michała

Zabawa światłem we wnętrzu. Mieszkanie Michała

 

 

 

Kto obserwuje Krzysztofa Mirucia, ten wie, że światło pełni kluczową rolę w projektowanych przez niego wnętrzach. Nic dziwnego, że zaciekawiło go mieszkanie eksperta w dziedzinie światła, a prywatnie kolegi naszego eksperta. Jak urządził swoje mieszkanie Michał? Obejrzyjcie najnowszy odcinek (Nie)zwykłych domowników.

W sześćdziesięcio metrowym mieszkaniu Michała króluje minimalizm. Pozbawione dekoracji wnętrza zdobi wyłącznie światło. Nowoczesne lampy, oświetlenie funkcyjne i ozdobne kinkiety można sterować aplikacją. Całe mieszkanie urządzone jest w stonowanej kolorystyce, a jedynym mocnym akcentem we wnętrzu jest zabudowa kuchenna w trochę zapomnianym już odcieniu drewna wenge.

Do wnętrz, w których światło gra główną rolę, pozostałe elementy wyposażenia mają być wyłącznie tłem. Podobną zasadą Michał kierował podczas wyboru drzwi. Do pokoi prywatnych i łazienki prowadzą zlicowane ze ścianą skrzydła drzwiowe z ukrytą ościeżnicą, które Michał podpatrzył w projektach Krzysztofa Mirucia. Drzwi Sara Eco 2 fabrycznie pokryte są gruntem, dlatego można je malować lub tapetować. W mieszkaniu Michała dwa ze skrzydeł wymalowane są farbą w kolorze ściany. Prowadzące do łazienki drzwi zostały wytapetowane, dzięki czemu niemal zupełnie znikają na ścianie.

Światło we wnętrzu nie tylko zdobi, ale także rozświetla pomieszczenie. O innych patentach na światło w mieszkaniu, Krzysztof Miruć pisze na naszym blogu. Przeczytaj wpis blogowy “Jak rozświetlić wnętrze”.

Przeczytaj również

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Unikalny styl wnętrz zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia

Krzysztofa Mirucia i jego unikalny styl znają wszyscy. Ceniony architekt na oczach widzów programów “Zgłoś remont” oraz “Weekendowa Metamorfoza” od kilku lat zmienia wnętrza Polaków. Za nami kolejny, dziewiąty już sezon Waszego ulubionego programu wnętrzarskiego, w którym ponownie mogliście zobaczyć nasze drzwi. Oto przegląd najciekawszych i najodważniejszych realizacji ambasadora marki DRE Supreme. Marzenie każdej kobiety […]

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Wnętrza inspirowane naturą: Przywracanie harmonii dzięki elementom naturalnym

Projektowanie wnętrz inspirowane naturą to nie tylko chwilowy trend, ale filozofia harmonii między nowoczesnym designem, a naturalnymi elementami. Rośliny, drewno i kamień nadają wnętrzom unikalnego charakteru łącząc funkcję z estetyką. Projektując przestrzeń w taki sposób, aby odzwierciedlała piękno natury, nie tylko tworzymy atrakcyjne wnętrze, ale także wprowadzamy do naszego życia spokój i równowagę. Poszczególne elementy […]

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DRE Sp. z o.o.
ul. Nefrytowa 4
82-300
Elbląg—Gronowo Górne

(55) 236-42-58
dre@dre.pl

Poniedziałek—Piątek w godz. 8:00—16:00
Sobota/Niedziela nieczynne